Yhteystiedot

Toimiston osoite: Fredrikinkatu 23 D 4, 00120 Helsinki.
Saapumisohjeet: Kulku toimistoomme tapahtuu sisäpihan kautta, ja porttikoodin saat toimistolta. Toimistomme sijaitsee D-rapun kolmannessa kerroksessa, mutta valitettavasti tilaan ei ole esteetöntä kulkua.  Sovithan tapaamisesta etukäteen – tervetuloa käymään!

Henkilökunta

Vs. toiminnanjohtaja
Saara Tamminen
p. 044 207 4650
saara.tamminen@nvl.fi

Toiminnanjohtaja (virkavapaalla)
Laura Serkosalo
Toiminnan kehittäminen ja hallinto, Villa Sarkia -residenssi ja kansainväliset suhteet

Tuottaja, tiedottaja (opintovapaalla)
Ohjelmajohtaja, Runokuu
Anna Borgman
Runokuu, tapahtumatuotanto, kirjoittajakoulutuksen suunnittelu, viestintä ja markkinointi

Vs. tuottaja, tiedottaja
Mandi Markkanen
p. 044 207 4651
mandi.markkanen@nvl.fi

Järjestösihteeri
Usva Torkki
p. 044 307 4675
usva.torkki@nvl.fi
tavoitettavissa pääsääntöisesti ma-ti

Arvostelupalvelun koordinaattori
Sofia Koistinen
p. 044 303 7819
sofia.koistinen@nvl.fi
arvostelupalvelu@nvl.fi
tavoitettavissa aamupäivisin ma-ti

Viestintäkoordinaattori
Tuomas Vaahtoluoto
p. 040 824 7743
tuomas.vaahtoluoto@nvl.fi

Tuotantoassistentti
Matias Loikala
p. 044 307 4652
matias.loikala@nvl.fi

Nuori Voima -lehden toimitus:

Nuori Voima -lehden päätoimittaja
Taija Roiha
taija.roiha@nuorivoima.fi
p. 044 344 0186

Nuori Voima -lehden päätoimittaja (virkavapaalla)
Vesa Rantama

Vt. Nuori Voima -lehden päätoimittaja
Johanna Osváth
johanna.osvath@nvl.fi
p. 044 307 4676

Nuori Voima -lehden päätoimittajat työskentelevät osa-aikaisesti.

Toimitussihteeri
Nuori Voima -lehti
Emma Hirvisalo
p. 040 824 7632
emma.hirvisalo@nvl.fi

Toimitusharjoittelija
Anna Kallio
anna.kallio@nvl.fi

Nuori Voima -lehden tarkemmat yhteystiedot löytyvät täältä.

Hallituksen puheenjohtaja
Reetta Pekkanen
reetta.e.pekkanen@gmail.com

Laskutusosoitteet:

Verkkolaskuosoite: 003702152374
Verkkolaskuoperaattori: APIX
operaattoritunnus 003723327487

Mikäli ette lähetä verkkolaskuja, tulee paperilaskut lähettää
alla olevaan osoitteeseen niiden muuttamiseksi sähköiseen muotoon:

Nuoren Voiman Liitto ry
Ostolaskut
PL 350
00521 Helsinki

Sähköpostilla ostolaskut tulee toimittaa osoitteella ostolaskut@aallon.fi.
Lasku tulee tällöin olla pdf-muodossa ja laskussa lukea selvästi Nuoren Voiman Liitto, sillä järjestelmä lukee viestit automaattisesti. Voit myös lähettää laskun yhteyshenkilösi sähköpostiin.

Y-tunnus: 0215237-4
Tilinumero: FI33 8000 1000 9161 07 / DABAFIHH
Liiton logo ladattavissa täältä