Yhteystiedot

Toimiston osoite: Fredrikinkatu 23 D 4, 00120 Helsinki.
Saapumisohjeet: Kulku toimistoomme tapahtuu sisäpihan kautta, ja porttikoodin saat toimistolta. Toimistomme sijaitsee D-rapun kolmannessa kerroksessa, mutta valitettavasti tilaan ei ole esteetöntä kulkua.  Sovithan tapaamisesta etukäteen – tervetuloa käymään!

Henkilökunta

Toiminnanjohtaja
Laura Serkosalo
p. 044 207 4650
laura.serkosalo@nuorenvoimanliitto.fi
Toiminnan kehittäminen ja hallinto, Villa Sarkia -residenssi ja kansainväliset suhteet

Tuottaja, tiedottaja
Anna Borgman
p.044 207 4651
anna.borgman@nuorenvoimanliitto.fi
Runokuu, tapahtumatuotanto, kirjoittajakoulutuksen suunnittelu, viestintä ja markkinointi

Nuori Voima -lehden päätoimittaja
Maaria Ylikangas
maaria.ylikangas@nuorenvoimanliitto.fi 
p. 040 3531 350

Nuori Voima -lehden päätoimittaja
Vesa Rantama
vesa.rantama@nuorenvoimanliitto.fi
p. 050 3680 072

Järjestösihteeri
Sofia Koistinen
p. 044 303 7819
sofia.koistinen@nuorenvoimanliitto.fi
tavoitettavissa ma-ke sopimuksen mukaan
asiakaspalvelu, jäsenasiat, tilaukset, uutiskirje

Hallituksen puheenjohtaja
Matti Kangaskoski
p. 044 047 7830 
kangaskoskim@gmail.com

Laskutusosoitteet:

Verkkolaskutus
laskutusosoite: 003702152374
Verkkolaskujen välittäjä: Basware Oyj
Välittäjätunnus: BAWCFI22

Laskutusosoite postitse
Nuoren Voiman Liitto Ry
Ostolaskut
PL 350
00521 Helsinki

Voit myös lähettää laskun yhteyshenkilösi sähköpostiosoitteeseen pdf-muodossa.

Y-tunnus: 0215237-4
Liiton logo ladattavissa täältä