Yhteystiedot

Toimiston osoite: Fredrikinkatu 23 D 4, 00120 Helsinki.
Saapumisohjeet: Kulku toimistoomme tapahtuu sisäpihan kautta, ja porttikoodin saat toimistolta. Toimistomme sijaitsee D-rapun kolmannessa kerroksessa, mutta valitettavasti tilaan ei ole esteetöntä kulkua.  Sovithan tapaamisesta etukäteen – tervetuloa käymään!

Henkilökunta

Toiminnanjohtaja
Laura Serkosalo
p. 044 207 4650
laura.serkosalo@nvl.fi
Toiminnan kehittäminen ja hallinto, Villa Sarkia -residenssi ja kansainväliset suhteet

Tuottaja, tiedottaja, Nuoren Voiman Liitto
Ohjelmajohtaja, Runokuu
Anna Borgman
p.044 207 4651
anna.borgman@nvl.fi
Runokuu, tapahtumatuotanto, kirjoittajakoulutuksen suunnittelu, viestintä ja markkinointi

Nuori Voima -lehden päätoimittaja
Taija Roiha
taija.roiha@nuorivoima.fi 

Nuori Voima -lehden päätoimittaja
Vesa Rantama
vesa.rantama@nuorivoima.fi
p. 050 3680 072

Järjestösihteeri
Sofia Koistinen
p. 044 303 7819
sofia.koistinen@nvl.fi
tavoitettavissa ma-ke sopimuksen mukaan
asiakaspalvelu, jäsenasiat, tilaukset, uutiskirje

Runokuun apulaistuottaja,
Nuori Voima -lehden toimitussihteeri
Carlos Lievonen
p. 0443074675
carlos.lievonen@nvl.fi
Runokuun tuotannolliset tehtävät, Nuori Voima -lehden avustavat tehtävät

Hankekoordinaattori
Digitaalisen kirjallisuuden hanke di.ki
Elina Sallinen
p. 0443074652
elina.sallinen@nvl.fi

        

Hallituksen puheenjohtaja
Reetta Pekkanen
reetta.e.pekkanen@gmail.com

Laskutusosoitteet:

Verkkolaskutus
laskutusosoite: 003702152374
Verkkolaskujen välittäjä: Basware Oyj
Välittäjätunnus: BAWCFI22

Laskutusosoite postitse
Nuoren Voiman Liitto Ry
Ostolaskut
PL 350
00521 Helsinki

Voit myös lähettää laskun yhteyshenkilösi sähköpostiosoitteeseen pdf-muodossa.

Y-tunnus: 0215237-4
Tilinumero: FI33 8000 1000 9161 07 / DABAFIHH
Liiton logo ladattavissa täältä